Sprzedaż tkanin na metry umożliwia zakup partii materiału o konkretnej długości. Możesz dokładnie wyliczyć, ile tkaniny potrzebujesz do uszycia sukienki, spodni lub marynarki i kupić dokładnie taką ilość. Jeśli jednak potrzebujesz o wiele większej ilości materiału, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup hurtowy. Hurtownia tkanin umożliwia większy zakup tkanin, więc warto zdecydować się zakupy w sklepie o bogatym asortymencie.

Hurtownia tkanin pozwala na uzyskanie atrakcyjnej ceny

Sprzedaż prowadzona przez naszą hurtownię zapewnia Ci gwarancję wysokiej jakości materiałów przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny. Duży wybór tkanin naturalnych oraz syntetycznych dostępnych w naszym sklepie sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasz sklep internetowy oferuje zarówno bawełnę do szycia codziennej odzieży, jak i eleganckie materiały, z których możesz stworzyć stylowe sukienki koktajlowe oraz wieczorowe. W przypadku zakupów hurtowych cena gra dużą rolę; jeśli planujesz większe zakupy im niższa cena, tym korzystniejsza oferta. Warto skupić się przy tym także na jakości, bowiem to od niej zależy finalny wygląd odzieży.

Jeśli planujesz większy zakup tkanin, możesz skorzystać z naszego sklepu internetowego

Nasza hurtownia tkanin posiada zarówno materiały gładkie, jak i barwne tkaniny. Sklep internetowy (hurt oraz detal) zapewnia duży wybór oraz dostęp do wielu interesujących wzorów. Prowadzimy błyskawiczną wysyłkę, a w przypadku zamówień powyżej 500 zł jest ona darmowa. Jeśli chodzi o ceny podczas zakupu hurtowego, zarówno w przypadku zakupów online, jak w sklepie stacjonarnym ustalamy je indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią celem zapoznania z naszą ofertą oraz negocjacji odnośnie ceny. Zakupy online pozwalają Ci na zaoszczędzenie czasu, więc jeśli nie masz możliwości odwiedzin w naszym sklepie, możesz dokonać wyboru za pomocą strony internetowej. Dokładny opis oraz szczegółowe informacje pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Istnieje możliwość zakupu wybranych tkanin w cenie hurtowej ustalanej indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@alcantier.pl

Mamy duże doświadczenie w branży tkaninowej. Jeżeli szukasz czegoś innego, oryginalnego z chęcią Tobie pomożemy :)